Şirketimizin Temel değerleri ve İnançları

Montaj ve Demontaj

Yaptığımız işlerde montaj ve demontaj çok önemli olduğundan işlerimizde tecrübeli ekipler ile uzun vadeli çalışmaktayız. Yapılan işlerimiz anlaşmamıza bağlı olarak garanti altındadır.

Sertifikalı Ürünler

Kullandığımız ürünlerin kalite ve güvenlik sertifikası olan CE Direktifine ve RoHS’a uygun bir şekilde üretmektedir uluslar arası sertifikaları mevcuttur.

Uygun Fiyatlar

Kullanılan her ürün kendi imalatımızdır ve yılların verdiği tecrübelerin sayesinde firmamız bellirli bir satış politikası belirlemiş ve bunu bir sistem olarak uygun fiyatlar ile sürdürmeyi devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi arttıran ve farkındalık oluşturan öncü bir firma olmak.

MiSYONUMUZ

Sosyal sorumluluk bilinciyle rahatlık, konfor ve mutluluk dokuyoruz. Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları
çoğaltmak, hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur.

Takım Çalışması

Firma olarak çalıştığımız projelerde ödüllendirerek ve destekleyerek takım çalışması ve güveni geliştirmeye yönelik çalışmaktayız.

Şiketimiz Hakkında Bilgiler

atolye 1 300x242 - Hakkımızda

Birlikte Başarırız

Yapılan tüm çalışmalarımızda takım olarak hareket etmeden önce herkezin fikri alınır ve son çıkan çalışma her zaman mükemmeldir.

atolye 2 300x242 - Hakkımızda

İş Güvenliği

Çalışanlarımıza alt yükleniciler için en üst düzeyde sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratmak adına kaza risklerini sıfıra indirebilmek gayretiyle risk değerlendirmeleri üzerinde azami önemle durmanın bilinci içindeyiz.

atolye 3 300x242 - Hakkımızda

Hayal Etmek ve Tasarlamak

Müşterimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımız hazırlanır ve alternatifleri ile en doğru ve en mükekemmeli oluşturmak için çalışırız.

atolye 4 300x242 - Hakkımızda

Atölye Çalışmaları

Her işin bir ustalığı vardır, Bizimde bu işteki ustalığımız müşterilerimizden aldığımız olumlu cevaplardır.

atolye 5 300x242 - Hakkımızda

Farklı Çalışmalar

Müşterimizin farklı ürün istekleri olduğunda bizimde bu ürünler için elektrik elektronik ve gerilim testlerimizi bu doğrultuda yapmaktayız.

atolye 6 300x242 - Hakkımızda

Motiflerde Görsellik

Yapılan motiflerde led ışıkların hangi sıklıkta kullanılması ve kullanıldığı taktirde karanlık ortamda nasıl güzel bir görüntü olduğunu hesaplıyoruz.

atolye 7 300x242 - Hakkımızda

Fuar Etkinliklerimiz

Dünyanın birçok yerindeki fuarlarda; firmamızın uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmak, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimizi geliştirmek ve markamızı tanımak için katılımlarımız sürekli devam etmektedir.

atolye 8 300x242 - Hakkımızda

ithalat ve ihracat

Led Dekorasyon ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir. Birçok uzakdoğu ülkesinden ithal ettiğimiz ürünlerin Türkiye’deki firmalara çözüm ortağı olarak sunmaktayız. Bunun yanı sıra Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız.

ekip9 300x242 - Hakkımızda

Kargo ve Nakliye

Çalıştığımız firmalar ile yurt için ve yurt dışı olmak üzere her bölgeye ürün ve hizmetlerimiz ile ulaşım sağlamaktayız. Sürekli olarak çalıştığımız firmalar aracılığı ile güvenli ve sorunsuz teslimatlar gerçekleşmektedir.