DİREK IŞIK SÜSLEME

Yılbaşı ve ramazan aylarında belediyeler, alışveriş merkezleri ve site yönetimleri çevresinde bulunan elektrik direklerine ışık süsleme uygulaması yaptırmak ister. Direk süsleme genelde led ışıklı motifler ile yapılmaktadır.Bunun haricinde led figür kullanılarak ta yılbaşı direk ışıklandırma yapılabilmektedir. Direk led süsleme alanında uzman firmamız geçmişten bugüne birçok belediyenin ana caddesindeki direklere ışıklı motif kullanarak led ışık süslemesi yapmıştır. Cadde ve direk süsleme eskiden günümüze kadar uzanmıştır. İlk olarak ana caddelerde bulunan direklere yapılan yılbaşı ışıklandırma süslemeleri artık günümüzde ara cadde ve sokaklara dahi yapılmaktadır. Cadde ve direk motifleri uygulaması Türkiye de ilk olarak firmamız Led Dekorasyon‘da yapılmıştır. İstanbul da başlayan cadde direk süslemeleri hemen hemen her yıl farklı bir modelde karşımıza çıkmaktadır. Ledli direk süsleme alanında hizmet veren firmamız Led Dekorasyonda ürünlerimizin yüzde 75 i kendi imalatımız dır.Geri kalan led ışık süsleme malzemeleri genelde Çin üzerinden ülkemize gelmektedir.Üzerinde tane tane led bulunan eklemeli diye hitap edilen IP65 malzeme bu ışık süsleme malzemelerinin arasındadır. Cadde ve direk motifleri genelde su geçirmez IP67 led ışık yardımı ile yapılmaktadır. Bunun haricinde bazı belediyeler ana cadde süslemelerini led hortum kullanarak yaptırmak isterler. Led hortum suya ve ışığa dayanıklı olduğu ve en çok fiyat olarak led perde fiyatlarına nazaran daha ucuz ışık modelleri arasındadır. Yılbaşı direk süsleme yaptırmak isteyen belediye ve site yönetimleri firmamız ile iletişime geçerler. Bizim sunduğumuz veya kendilerinin istediği ışıklı direk figürü hakkında fiyat isteyen yönetimler anlaşıldığı takdirde verilen gün içerisinde direk led süsleme montajın yapılmasını isterler. Direk ışıklandırma alanında uzman elemanlarımız yardımı ile istenilen zamanda ışık süsleme uygulamasını bitiren firmamız led ışık imalatçısı olduğu için ucuz ve kaliteli işçilikle sektörde en çok tercih edilen ışıklı direk figürü satan firmadır. Cadde ve direk süsleme hakkında bilgi almak için ledli direk motifi imalatçısı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Direk süslemeleri, Direk dekorasyonları, Direk yılbaşı ışıklandırma, Direk ışık süsleme, Direk ışıklandırma,Direk led dekorasyon, Direk yılbaşı ışık, Direk yılbaşı dekorasyon,

Led direk motifi konusunda yıllarda sektörün içinde bulunmaktayız ve bu yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize oldukça kaliteli hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz yıllarca garantilidir. Kolay kolay bozulmaz kronik arıza çıkarmaz. Ürünlerimizin kablo bölümleri kauçuk bazlı maddeden yapıldığı için oldukça dayanıklıdır. Kauçuk bazlı olduğu için yanmaz suya daima dayanıklıdır. Yağmurda karda asla zarar görmez. Sıvı temasının yanında ürünlerimiz aşırı güneş ışığına dayalı sıcak sorunundan zarar görmez çalışmasına devam eder. Firma olarak kalite ve uzun ömürlülük bizim için çok önemlidir. Hiçbir müşterimizi mağdur etmeden ürettiğimiz led direk motifi ürünlerimizi hizmetlerine sunmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu ger dönütler ile birlikte de işimizi en iyi şekilde yapmaya devam etmekteyiz.

Led ışıklı direk motifi çeşitlerimizin en fazla kullanıldığı günler yılbaşı geceleri oluyor. Yılbaşı direk motifi çeşitlerimiz birbirinden güzel ve kaliteli bizimde oluyor. Motiflerimizin tasarımları daima özgündür. Motiflerimiz kaliteli ve özgün yapıda olduğu için gören herkes tarafından beğenilmektedir. İnsanların motiflerimize ilgi duyması ile birlikte çok daha farklı çeşitlerde direk motifleri üretmeye devam etmekteyiz.

Led direk motifi çeşitlerimiz oldukça fazladır. Çeşidimiz çok olduğu için istenilen biçimde bulunması oldukça kolaydır. Örneğin yılbaşı direk motifi çeşitlerimizin tercih edilebilirliği oldukça yüksektir. Ürünlerimiz yıllarca bakım gerektirmeden kullanılır. Kullanıldığı yere aydınlık ve renk katar. Bulunduğu ortamı daima güzel göstererek etraftakilerin ilgisini çeker. Led ışıklı direk motifi seçerken kalite kontrolü yapmak kolay değildir. İlk bakışta kolay kolay anlaşılacak bir durum değil. Ancak zamanla kullanım aşamasında anlaşılabilir. Led direk motifi kaliteli olması için uzun süreli kullanımlarda ışık seviyesinde düşük yaşanmaması gerekmektedir. Kaliteli olmayan led direk motiflerinin kısa zamanda ışık seviyesi düşerek kötü görünüme kavuşur. Bizlerse uzun ömürlü olması için piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Led motif fiyatları piyasada pahalı dursa da firmamızda hem kaliteli hem de ekonomiktir. Piyasadaki diğer motif türlerine göre hem daha özgün hem de daha kalitelidir. Fiyatlarımız kalitesine oranla oldukça düşüktür. Bu ekonomik fiyata kaliteli led motiflerin diğer firmalarda bulunması oldukça zordur. Led motif fiyatları verdiği katkıya orana karşılık son derece ekonomiktir. Led motifleri bulunduğu ortamları aydınlattığı güzel gösterdiği için çevredeki insanların dikkatini çekmesini sağlamaktadır. Orada bulunan esnaflar için oldukça avantajlı oluyor ve bu yoğunluktan epey fazla fayda sağlamış oluyorlar. Led ışıklı direk motifi hakkında bilgi edinmek ve ihtiyaç duyulduğunda temin etmek için firmamıza ulaşabilir size uygun motifleri yetkililerimiz ile seçebilirsiniz.